Jak vybíráme kolegy

Nečekají vás žádná nepříjemná překvapení

1. krok

Ozvěte se bez limitace inzerátem

Odpovězte na vypsanou pozici. Pokud se pro žádnou plně nenadchnete, pošlete nám vaši představu a životopis nebo odkaz na váš LinkedIn profil.

2. krok

Odpověď do týdne

Nejpozději za pět pracovních dnů se vám ozveme a pokud hledáme právě vás, domluvíme si první setkání.

3. krok

První setkání (fyzicky nebo online)

Potkáte se s kolegou z HR oddělení a svým potenciálním nadřízeným. Zeptáte se na vše, co vás zajímá a pobavíme se o vašich zkušenostech, motivaci a zájmech. U některých výběrových řízení zadáme na doma úkol nebo test.

4. krok

Případné setkání naživo

Někdy si plácneme po prvním setkání, u některých pozic se potřebujeme více poznat. Setkáme se naživo a seznámíte se s týmem. A co dress code? Oblek ani kravatu nepotřebujete.

5. krok

Příprava na nástup

Odsouhlasíme si srozumitelně formulovanou nabídku a přichystáme smlouvu. Dostanete k ruce kolegu z HR a společně vyřešíte všechny náležitosti smlouvy a nástupu.

Kdo vás provede výběrkem?

image-bw
image
Petr
Netočný
HR manažer
image-bw
image
Kateřina
Gregorová
HR specialista
image-bw
image
Barbara
Kolářová
HR specialista
image-bw
image
Zuzana
Rakušanová
HR specialista

Výběrko a první dny očima zaměstnanců

>			Kateřina Kubíčková, QA Engineer

„V oboru IT jsem nováčkem. Předtím jsem pracovala v logistice, ale rozhodla jsem se pro změnu. Proto když jsem viděla nabídku práce od Monet+ na pozici testera, neváhala jsem.

Vše proběhlo hladce. Ocenila jsem, že první setkání proběhlo on-line. Na pohovoru jsem se dozvěděla vše o podmínkách a náplni práce. Katka a Petr z HR oddělení jsou hrozně milí a vstřícní, proto jsem se během celého výběrka cítila uvolněně. V posledním kroku jsem úspěšně absolvovala krátký on-line test a během pár dní mi poslali nabídku konkrétní pozice a návrh smlouvy.

Tato práce je pro mě úplně nová oproti mým dosavadním zkušenostem. Jsem ráda, že mi mí noví kolegové neustále dávají najevo svou otevřenost a toleranci a já se jich tak nemusím bát na cokoliv zeptat. S mým mentorem Honzou jsme v každodenním kontaktu a postupně se mě snaží zasvětit do obsáhlé problematiky testování. Je přede mnou dlouhá cesta učení, která v tomto odvětví nikdy nekončí a jsem přesvědčena, že Monet+ byla správná volba.“

Kateřina Kubíčková, QA Engineer

V Monet+ od roku 2022

Nastavení cookies